| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am un telefon Samsung galaxy mini2, atunci cand vreau sa il deschid apare pe ecran blocata imaginea cu numele telefonului.Nu pot sa fac nimic doar sa scot bateria si daca incerc sa il deschid iar tot asa ramane.

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Solutia este resoftarea, te costa cam 30lei la service-urile gsm sau gratis daca mai ai garantie la el.

| tarbucmarius a răspuns:

Salut si mie mi-a aparut la fel si ningura solutie este sa te duci la Orange sau la un centru unde repara telefoane uite aici un link de formatare https://www.youtube.com/watch?v=dfWr8yjQofs

| JvKl a răspuns (pentru tarbucmarius):

Bun,am facut asta dar e tot asa ar trebui sa am o durata a bateriei anume sau ceva?

| JvKl a răspuns (pentru tarbucmarius):

Nu imi poti lasa ceva date id de contact?

| tarbucmarius a răspuns (pentru JvKl):

Scuze ca nu ti-am raspuns mai repede da am avut mai multe probleme idu de mes este tarbuc_marius@yahoo.com si fbu https://www.facebook.com/marius.tarbuc.3 daca te mai intereseaza aste sunt pa pa pupici