| TearsOfBlood a întrebat:

Cum se cheama betigasu ala cu care apesi pe touchscreenul de la un telefon, cat costa si de unde pot sa il achizitionez din Bucuresti vreau sa stiubig grin.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Se numeste stylus, dar daca ai telefon gen Samsung s1 s2 nu o sa iti mearga trebuie sa ai ceva mai batran cu tachul pe display!

4 răspunsuri:
| armand3004 a răspuns:

Se numeste Stylus. Nu este foarte scump, pana in 50 de RON, insa depinde pentru ce gadget.

| K0sti a răspuns:

Trebuie sa vezi ce tip de ecran ai. Capacitiv sau rezistiv, pentru ca difera. Cel pentru ecrane capacitve merge la rezistive, invers nu.

| TearsOfBlood explică (pentru FlorinDiablo):

Am un galaxy y. E bun?

| FlorinDiablo a răspuns (pentru TearsOfBlood):

Nu o sa iti mearga pe y are touch capacitiv adica e tachul si displayul