| Mariusss93 a întrebat:

Vreau sa achizitionez si eu un PS3 si ma intrebam cam cat costa unul.

Eu unul,sunt din Ploiesti si daca s-ar putea sa-mi spuna si mie cineva cam cat costa prin Ploiesti un PS3, ca din ce am inteles, in Bucuresti este putin mai scump decat in Ploiesti.

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mihaelapestrita a răspuns:

Aici http://snipurl.com/console_ps3 gasesti pretul. Poti comanda chiar daca esti in Ploiesti. Faci comanda pe site si apoi te duci sa-l iei din magazin, sau iti vine acasa...cum alegi tu.