| robyroby a întrebat:

Hey. Am si eu o intrebare. Cat m-ar costa curierul rapid din Bucuresti pana in Alba? Vreau sa trimit un telefon... Multumesc Anticipat.

4 răspunsuri:
| OnWeed a răspuns:

Daca folosesti Fan Curier poti vedea aici pretul exact: http://www.fancourier.ro/tarife.php. Cauta pe site-urile curieratelor.

| BuLLetBtwin a răspuns:

Depinde de greutatea coletului de obicei e peste 10 sau 20 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, dacă e fără ramburs undeva la 10-20 de lei, dacă e cu ramburs înmulțește cu doi cifrele alea.

| vallery a răspuns:

Depinde ce firma folosesti. Preturile difera, dar nu foarte mult. Cauta un curier rapid care sa-ti convina!