| mircea22 a întrebat:

Cum se face update de la o versiune de Android la alta pentru LG-p760.cumparat in 13 06 2013.as vrea jelly bean

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Nu cred ca vei reusi acasa, pentru ca nu am gasit niciun tutorial pentru instalare jelly bean pe l9(daca nu ma insel LG p760 e LG l9?)
numai la un service poate, sa-ti upgradeze telefonul la 4.1.2.
sau la Vodafone/cosmote/Orange.
dar mai bine este la un service...
funda?

1 răspuns:
| mircea22 explică (pentru davidtm):

Da lgp760 e lg9.am gasit pe LG.ro niste link-uri de downloand pentru a actualiza os-ul le-am instalat si...s-a blocat telefonul.nu stiu sigur daca e disponibila actualizarea. oricum mersi. sal.