| TheHeineken a întrebat:

daca am versiunea de android 2.3.3 Gingerbread pot sa ii fac update la 4.0.1 jelly bean sau alta versiune ( sau trebuie sa fie... Gingerbread )? ofer OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Nu conteaza daca e gingerbread sau nu, (daca are romul oficial) ii poti face update la ultima versiune data de producator ( cred ca ultima e 4.0.4)

2 răspunsuri:
| kaBooMx a răspuns:

Pai, in primul rand, 4.0.1 nu e Jelly Bean, e Ice cream Sandwich. 4.1 e Jelly Bean.
Dar unele telefoane nu au primit inca versiunea jelly bean si poate nici nu o vor primi. Ce telefon ai?

| TheHeineken explică (pentru kaBooMx):

Am un s2 dar vreau sa stiu daca vreau sa ii fac update trebuie neaparat sa fie Gingerbread?

| kaBooMx a răspuns (pentru TheHeineken):

Nu conteaza daca e gingerbread sau nu, (daca are romul oficial) ii poti face update la ultima versiune data de producator ( cred ca ultima e 4.0.4)