| Tigrita a întrebat:

Cum vi se pare telefonul Nokia C3? Aveti probleme cu el?

4 răspunsuri:
| iFollowRivers a răspuns:

Am acest telefon din iunie anul acesta, si pot spune ca este destul de bun. Sunt multumita de durata bateriei intre 5 zile si o saptamana, iar toate aplicatiile lui sunt super ok. Am o problema referitoare la aspect.Bateria nu este fixa iar daca partea din spate a carcasei este scoasa cade cu foarte mare usurinta iar acest lucru face ca pe lateral carcasa sa stea putin departata. Nu am intampinat probleme grave referitor la acest lucru dar la aspectul lui impecabil( culoarea crem-auriu) acea mica imperfectiune nu da chiar bine si ma ingrijoreaza.Nu este o problema generala am verificat si alte telefoane ale prietenilor si nu au aceasta problema deci poate am fost eu ghinionista. In rest un telefon super.

| ElFenomen a răspuns:

Este ok ca pret si ca dotari eu in feb fac 1 an cu el si imi este foarte util mai ales ca te conectezi cu wifi oriunde in oras.singura chestie aiurea e ca in timp i se cojeste cromul de pe meniu si tastele de nav.rapida, dar nu foarte mult.

| Denis2597 a răspuns:

Am telefonul' de 2 luni si mi se pare super bun.

| beatrice2 a răspuns:

Am telefonul si crede`ma e foarte bun. elegant, tastatura qwerty super utila... nu te lasa la greuwinking