| IzabellaLove a întrebat:

Daca am blocat un numar, acel numar ma mai poate suna?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Daca iti da apel este ca si cand i-ai respinge tu aplelul, dar automat, iar mesajele nu se vor livra.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu

| Jipa95 a răspuns:

Da, te mai poate suna numai daca il scoti de la block.

| IzabellaLove explică (pentru Jipa95):

Pai si la numarul ala ce ii spune daca imi da mesaj sau apel?

| DJMikeGMC a răspuns:

Cand te suna ii inchide automat, la el suna ca si cum ai vorbi cu altcineva in acelasi timp, practic poate sa te sune dar telefonul ii inchide automat fara sa apuce sa sune

| marian5693 a răspuns:

Te poate suna, dar apelul nu poate ajunge la tine, deci tie nu iti apare nimic cand te suna, nici nu stii ca te suna. Celui care te suna ii apare ca si cum ai avea telefonul inchis.