| elenadavid86 a întrebat:

Daca imi pierd iphon-ul 4S pot sa-l gasesc?
are cineva idee daca are gps pe el sau vreo functie sa-l detectez unde este?
eu sunt abonat Orange si am cartela normala cum procedez sa fac rost de cartela microsd?
aaaa si inca ceva de unde pot sa schimb limba de utilizare? este in limba turca
sincer mi-am prins urechile in el
multumesc

1 răspuns:
| P4u1 a răspuns:

Salut! iti pot raspunde la ultima intrebare... Daca iphone'u tau e in Turca iti pot explica cum sa'l schimbi pe romana, dar cum nici eu nu stiu turca iti explic prin "limbajul iconitelor"
Apesi pe o iconita care seamana cu niste rotite micute(configurari); dupa ce ai dat pe ea, pe pagina respectiva care ti-a aparaut mai gasesti o iconita la fel si dai pe ea; te duci in josul paginii si dai pe a 3-a optiune de jos in sus; dupa care dai pe prima optiune si iti alegi limba dorita. Sper ca am fost de ajutor, Bafta!