| annisy a întrebat:

Cum fac sa schimb limba la calculator care este in turca?

6 răspunsuri:
| sese a răspuns:

Colt dreapta jos seteaza engleza -probabil ca alta varianta nu este.

| Elena97M a răspuns:

START ---> Control Panel ---> Date, Time, Language and Regional Options ---> Add Other Languages si vezi pe acolo.

| annisy explică:

Mult pentru raspuns dar nu e din calculator... a fost cum din turcia si a trebuie sa ii fac windows din nou.mersi oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da, cum sa o schimb din rusa in engleza ca acolo unde dai volumul mai tare nu e niciun buton?

Alte răspunsuri