| Kolors a întrebat:

Daca pe site-ul orange.ro scrie la un telefon ca nu mai e in stoc, daca merg intr-un magazin Orange acolo o sa-l gasesc?

Răspuns Câştigător
| valy956 a răspuns:

Da ai sanse sa il gasesti dar trebuie sa te grabesti!

9 răspunsuri:
| blablablaa123456789 a răspuns:

Daca zice ca nu este in stoc nu il are la magazin dar poti sa il comanzi de la magazin...mi se pare

| AlexandruManase a răspuns:

Da, nu are treabă cu site-ul. Adică are, doar că magazinul din Bacău n-o avea acelaşi stoc ca cel din Timişoara.

| Vladutz_Vlad_1996 a răspuns:

Ai putea sa-l gasesti deoarece nu cred ca siteul se refera chiar la toate magazinele Orange

| raduradu2014 a răspuns:

Ai sanse sa il gasesti in magazin... daca este telefon de acu 3 4 ani nu ai nici-o sansa

| MissLiberty a răspuns:

Daca nu este in stoc pe site-ul lor nu este nici in magazin!

| MissLiberty a răspuns:

Daca arata ca nu este in stoc inseamna ca nu e nici in magazin

| Borsos_Darius_1990 a răspuns:

Depinde de unde il cumperi dar da in magazin ai o probabilitate de 80% sa il gasesti

| KulcsarT a răspuns:

Da o sa-l gasesti.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Avand in vedere faptul ca stocul din Magazinul online poate fi diferit de stocurile din magazinele teritoriale, este posibil sa gasesti telefonul dorit de tine in unul din shop-urile Orange.
O zi buna,
Orange Helpers