| Alexutzu2551 a întrebat:

Daca telefonul meu este indoit si este Huawei Nova 5 T di nu merge sa il desdoi la reparat in serverice mi-l poate desdoi?

3 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Cum naiba s-a îndoit, ai stat pe el, ai avut blugi foarte strânși pe tine? Nu știu dacă se poate, poate a afectat ceva piese prin interior, poate are vreo fisură la o piesă. Un capac se mai cumpară, acum depinde de piese.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se spune daca mi l poate indrepta nu desdoi

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Și eu am un Huawei nova 5 T și nu am reușit sa il îndoi. Purtat blugi strâmți, așezat pe el, chiar dormit din greșeală pe el dar totuși, cum ai reușit?!