| anonim_4396 a întrebat:

Daca telefonul mi se descarca, stiu ca pot suna la un numar sau ceva asemanator si telefonul mi se va reincarca cu 50%, dar nu imi amintesc acel numar.
Mi-l puteti spune, va rog?
Multumes!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Baga-l in priza daca vrei sa se incarce

| Raptorz a răspuns:

Tu te auzi ce zici? cum sa suni la cineva si sa primesti 50% baterie... se incarca cumva singura?

| dalea a răspuns:

Cred ca este vorba de a forma 371.Am auzit mai cu ceva timp in urma, la radio, ca telefonul isi pastreza o rezerva de energie si cand formezi acel numar il fortezi sa foloseasca si acea rezerva.Acum nu pot sa iti garantez ca e si adevarat acest lucru.