| RaresQzby a întrebat:

Daca vreau sa editez poze, pe telefon, ce sistem e mai bun (Symbian sau Android)? Dar pentru internet, jocuri si GPS?

Răspuns Câştigător
| AlexVizitiu a răspuns:

Androidul,pentru editat poze depinde de telefon si camera acestuia dar sunt o multime de aplicatii folositoare in market.La capitolul internet depinde de telefon, daca are 3G sau nu(insa majoritatea au}, pe langa asta ai Wi-Fi si 4G la cele aparute mai recent.La capitolul jocuri marketul are o multime de aplicatii si jocuri foarte diverse, din care sa alegi. Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| DustyMan a răspuns:

Androudil e cel mai bun, pe magazinul de aplicatii gasesti o multime pentru poze, la internet depinde de viteza, jocurile merg super, gasesti mult mai multe decat pe Symbian

| padalekilover a răspuns:

Android, clar.