| XtReMBoYyyY a întrebat:

Salut,daca nu am android pe telefon si am alt sistem de operare precum Symbian, pot sa downloadez jocuri de pe google play.Va rog frumos sa ma ajutati mersi happy

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Imposibil sa mearga jocurile, iar daca ai Symbian, exista Ovi Store.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU.
Jocurile si aplicatiile de pe Google Play sunt destinate exclusiv sistemului de operare Android, nefunctionand pe altul.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Aoleu, da' de unde poti tu sa faci?

| hypentakill a răspuns:

Nu.

| richu01 a răspuns:

NU!
Aplicatia Google Play ruleaza doar pe sistemele de operare Android.