| DjZen a întrebat:

Vreau sa-mi iau alt telefon si nu prea stiu ce sistem de operare sa aleg
Intre Symbian sau Android. Vreau pareri

Răspuns Câştigător
| costy18 a răspuns:

La intrebarea pe care ai pus-o iti pot spune ca un telefon ieftin si cu android pe el nu e prea sadisfacator si intampini bug-uri., deocamdata eu am constata ca softul asta android inca nu este prea stabil acum vezi si tu,. daca e un galaxy sII III.is mai bune..succes in alegerea ta

13 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Android-ul este de viitor. Peste cativa ani ( nu prea multi ) Symbian o sa dispara

| DjZen explică (pentru TiffanyღBJ):

Da am citit despre asta si daca nu se va face ceva si cu Symbianul

| RoseOfTheFire a răspuns:

Eu iti recomand sa alegi Android de exemplu eu am Samsung Galaxy Xcover si sunt multumita de el.

| Cata7hDr a răspuns:

Eu am Andorid si sunt ferm convins ca este mai bun decat Symian-ul.....parerea mea

| roman4ever10 a răspuns:

Android.Symbian-ul e depasithappy

| marius08 a răspuns:

Depinde la cel il vei folosi. Am folosit si Symbian si Android. Eu as opta pentru Android.

| DjZen explică (pentru marius08):

Pai mai mult pentru video pe youtube, gen poze si sa ascult muzica si cam astea

| marius08 a răspuns (pentru DjZen):

Orienteza-te pe Android.

| costy18 a răspuns (pentru DjZen):

Daca nu bagi jocuri nu ai treaba..mergi pe android

| DjZen explică (pentru costy18):

Nu prea ma joc pe telefon doar asa siu eu cand mai mlt pentru muzica si filme atat

| IoIoPrincess a răspuns:

Euu zic ca cel mai bine este Android