| ionutg7 a întrebat:

Daca vreau sa imi prelungesc abonamentul la Orange si vreau sa imi cumpar un Samsung Galaxy S3 abonamentul meu va creste?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Depinde ce abonament ai momentan. Si eu m-am interesat de acest telefon la Orange si il aveau fie la liber, fie la diferite abonamente. In functie de marimea abonamentului, plateai mai mult sau mai putin pentru telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa cresti valoarea abonamentului, sa ramana acelasi sau sa il scazi...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DEPINDE ce valoare are abonamentul tău actual, dacă vrei POŢI să măreşti valoarea abonamentului şi obţi o REDUCERE a preţului telefonului...

Pentru variaţia preţului ( reducere/valoare abonament ) vezi linkul oficial :

https://www.orange.ro/......-s-iii-gri