| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare:sunt abonat la Orange si in vara trebuie sa-mi prelungesc abonamentul, am vreo 5 ani de cand sunt la ei vreau sa-mi IAU un Samsung galaxy S 2 EI BINE INTREBAREA : Am vreo reducere la telefon? el costa 9750 milioane in momentul asta, cat ar fi reducera. raspuns rapid FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti verifica pretul pe care il vei plati daca achizitionezi telefonul prin programul Thank You. Te rugam sa urmaresti tutorialul din link-ul urmator ca sa vezi cum poti face asta https://www.orange.ro/......din_src/1.
O zi buna,
Orange Helper

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cm mult 9750 milioane...

reducere se calculeaza in functie de abonamentul actual, perioada pe care il prelungesti. Reducerea e semnificativa doar daca ai deja un abonament maricel (peste 25-30euro)

| robytoby a răspuns:

Abonamentul se prelungeste fara acordul tau, daca nu reziliezi contractul.
Reducerea la telefon se face in functie de valoarea abonamentului si punctele acumulate.