| AlexandraTeUraste a întrebat:

Dar totusi ceva tare la Samsung star 3? adica o aplicatie daca stie cineva pentru el.
Imi doresc mult! Va rog! Nu trebiuie sa fie joc neaparat,doar o aplicatie gen : WhatssApp.
Nu stiu daca merge, dar ceva de genul acesta.
Va multumesc!
Funda! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| codrin98 a răspuns:

Buna Alexandra. eu am Samsung star 2, dar nu e diferenta mare! Eu iti recomand sa iti faci cont pe www.mobile9.com si sa iti selectezi telefonul tau la ADD DEVICE! Iar de acolo iti iei cate aplicatii vreau muschii tai! Sper ca te am ajutat! FUNDA?