| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Nu imi merge youtube-ul pe telefon, am un samsung star II si am aplicatie pentru youtube, intra pe site, dar cand pun un video, buffering-ul ramane mereu la 0. Si nu merge deloc, nici in prima zi cand l-am scos din cutie nu a mers. Ce pot sa fac? Voi nu ati mai avut probleme de genul asta?

2 răspunsuri:
| Lasatunumele a răspuns:

Iti dai seama ca am mgb din moment ce vreau sa intrulaughing si are si wifi, acum mi-am dat seama ca merge doar prin internet de la Orange, nu merge prin wifisad ce trist.

| Definitie a răspuns:

Din cate stiu ca sa iti mearga youtube-ul trebuie sa mergi la magazinu de unde l-ai luat si sa-ti merstereasca ei pe acolo sau sa ai Wifi sau sa ai pe abonament mgbbig grin.