| Resiga a întrebat:

De cateva zile incerc sa-mi conectez telefonul Samsung Galaxy Chat B5330 la PC prin cablu USB,dar nu imi apare nimic nici pe ecranul telefonului nici pe calculator. Am inteles ca trebuie sa astept sa se incarce iar mai apoi sa il folosesc ca pe stick, dar nici asa nu imi apare nimic. Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Salut poate telefonul nu poate fi conectat la PC la fel ca pe care il am eu doar daca am card de memorie il pot conecta si imi apare doar cardul nu si telefonul incearca sa bagi in el un card de memorie si incearca asa.

| Resiga explică (pentru bcalex96):

Am card, dar nu imi apare nimic.

| moldo88 a răspuns:

Salut... cred ca ar trebui sa cauti un driver pentru pc*(usb)..incearca sa descarci de pe site-ul official Samsung sper ca te-am ajutat

| bcalex96 a răspuns (pentru Resiga):

Pai nu stiu ce sa spun atunci incearca asa bagi usb in telefon si intri in setari la si vezi daca e ceva de genu conectivitate USB sa bifezi ceva sau sa activezi...

| Resiga explică (pentru moldo88):

Am incercat sa descarc Samsung Kies, dar degeaba