| Tomlinson a întrebat:

De cateva zile telefonul meu se incarca extrem de greu, ajung si la 12 ore pentru o incarcare completa (Samsung galaxy s3 neo) are doar 2 luni de cand l-am cumparat si nu pot sa imi dau seama daca e de vina bateria sau altceva. Am dat restart telefonului stergand tot din el si nu a dat rezultate. Va rog daca va puteti da cu parerea despre asta. Multumesc

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Spune ce capacitate are bateria, si care este curentul de incarcare al incarcatorului...