| anonim_4396 a întrebat:

De ce aplicatie am nevoie pentru a putea vedea filme pe telefon? ( funda )

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai un telefon capabil de redare filme.
In al doilea rand trebuie sa ai un sistem de operare capabil pentru vizualizare de filme
Daca cele de mai sus sunt OK, atunci gasesti in ap-store-ul producatorului aplicatii de redare pentru filme, dar nu toate pot reda orice format de film.
(si la calculatoare trebuie sa folosesti "codec"-uri diferite pentru formate video diferite, tocmai din acest motiv).