| IonutSxz a întrebat:

De ce imi merge in reluare telefonul( am s23 ultra) atunci cand vorbesc pe camera pe mess

7 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Lag cel mai probabil

| IonutSxz explică (pentru ReddY25):

Da imi merge telefonul in lag, doar cand aprind camera pe messenger

| Celdrept a răspuns:

Da m-i un update la messenger sau un reset factory.

| IonutSxz explică (pentru Celdrept):

Este update la mess

| Celdrept a răspuns (pentru IonutSxz):

Actualizare, dacă nu îți arată poate poți face actualizare la Facebook.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Posibil sa nu ai semnal prea bun zona in care vorbesti pe mess, mutate în alta zona când ai sa mai vorbești pe mess și fa o diferenta daca ai semnal mai bun când vorbești pe mess in alta zonă, sau poate cel cu care vorbești nu are un semnal prea bun

| ScottishPrincess a răspuns:

I poti face o actualizare de system daca iti cere. Alta problema ar fi ai telefonul prea incarcat si trebuie sa mai eliberezi spatiu.