| JaguarSType a întrebat:

Am un Huawei si imi merge in reluare touchul si nu stiu de ce. De ce imi merge asa greu telefonul? Merge in reluare si se misca greu.

2 răspunsuri:
| JONYYCA a răspuns:

Incearca sa mai stergi muzica sau poze din el ca sa mearga mai rapid pentru ca e full si tatouchul mergee in reluar pentru ca e sarit din o parte sau a prins aer sub ecran dul si tu la docto gsm in Buzau ca til face aia in 30 de minute full

| JaguarSType explică (pentru JONYYCA):

Nu am mai nimic pe gard e aproape gol am doar cateva melodii si atat