| Sam34s22 a întrebat:

De ce Iphone'urile se strica sa de repede...ma refer la faptul ca daca il scapi de strica ceva...si cred ca la pretul acela ar trebui sa fie mai rezistent.

1 răspuns:
| hp8510p a răspuns:

"la pretul acela ar trebui sa fie mai rezistent"-Telefonul nu merita atatia bani, jumatate din bani ii dai pe firma nu pe telefon.Toata lumea ar trebui sa-si cumpere o husa din silicon pentru telefon si problema cu scapatul pe jos este rezolvata.Din cate stiu eu Iphone-ul nu prea se strica din cazaturi doar ca o sa se zgarie foarte rau