| dan123456 a întrebat:

De ce mi se activeaza datele mobile si wifi asa aiurea? Ps:am telefon allview a5quad va rog ajutati-ma sa rezolv problema.

Răspuns Câştigător
| Tiberiu_Andrei_1996 a răspuns:

Salut dan. Am patit si eu asaceva "de exemplu: mi se activau alarmele datele mobile, wifi etc
Dar rezolvarea ar putea fi urmatoarea: Reseteaza telefonul : setari : copie de rezerva si restaurare (cam asa ceva ) si acolo trebuie sa iti apara si resetarea telefonului

1 răspuns:
| AndyAnonim a răspuns:

Posibil de la software sau ai un virus sau poate spyware, scaneaza-l oricum