| HenesisRoFelo a întrebat:

Buna,imi spune cineva de ce mi se activeaza datele mobile singure si Wifi? Multumesc anticipat))...

Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Probabil, fara sa iti dai seama ti-ai setat teleofnul sa iti activeze datele si wi-fi-ul automat.Pe de altaparte poate fi si o eroare de retea, sau de soft. Poti sa te dui la magazinul de unde ai lua telefonul si sa prezinti roblema asta cuiva cu experienta in telefoane happy. Succes!

3 răspunsuri:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Ele nu se activeaza singure doar daca le lasi pornite, sau le uiti si pe urma nu stii de ce sunt. poate are si ceva intampinari telefonul daca se intampla asta, desi nu prea cred. Asta cu datele mobile adica cu referirea la internet se activeaza lunar daca incarci deoarece ramane optiunea si trebuie dezactivata. bafta

| Melania24555 a răspuns:

Probabil o eroare si de aia. cauta pe google

| AnabyTinista a răspuns:

Poate este o problema cu telefonul