| P_Sergiuu_1985 a întrebat:

Am o problema la telefon. La wifi, imi apare " Se activeaza wifi" si asa ramane, ce sa fac? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Ion_Geanina_1999 a răspuns:

Al meu face aşa când parola nu e corectă

| ArcasuMoldovan a răspuns:

Asteapta, asa am facut si eu cand am avut problema asta, doar asteapta si o sa se conecteze. (vreau vot pentru. castile din magazinul de premii)

| P_Sergiuu_1985 explică (pentru ArcasuMoldovan):

Am asteptat toata ziua, si nu s-a intamplat nimic, am dat si resetare din fabrica, si tot nu merge, imi apare ca se activeaza, si nimic :/

| Lola203 a răspuns (pentru P_Sergiuu_1985):

Este posibil sa fie o problema a antenei care capteaza wifi, problema pe care tu nu o poti rezolva. Daca resetarea la parametrii din fabrica nu te-a ajutat, atunci trebuie sa mergi la un service, e o problema de hardware, nu de software.