| Paradox1327 a întrebat:

De luni imi pot prelugi abonamentul cosmote si as vrea sa stiu cat valoreaza punctele pe care mi le vor oferi ei, mentionez am avut contract de 24 luni a cate 10 euro pe luna si as vrea sa prelungesc inca 24 luni si as vrea sa-mi iau telefonul Samsung Galaxy Y.

1 răspuns:
| ArekkusuKage a răspuns:

Pai de la zece euro pe luna vei primi cam in jur de 30 40 de puncte iar echivalentul a 100 de punce inseamna 1eurowinking sper ca ti-am sot de ajutor