| danielsergiumanu a întrebat:

Sallll.Am 60 de euro din punctele acumulate si vreau sa-mi prelungesc abonamentul pe 24 de luni, cati bani mai dau pentru Samsung galaxy ace

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

La Orange preţul standard ( al acestui telefon ) este 155 de euro.

Din acesta se SCAD cei 60 de euro, iar diferenţa de preţ este în funcţie de tipul de abonament ales!

Vezi detalii la linkul oficial :
https://www.orange.ro/......galaxy-ace

Toate cele bune.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Pai depinde si ce abonament ai! Daca ai un abonament mare, il iei pe gratis! Daca ai unul foarte mic, s-ar putea sa il iei cu inca 70 euro.