| Dobrica_Alexandra_1992 a întrebat:

De unde pot sa descarc si eu aplicatia ChatOn pentru Samsung star 3 s5220 sau cum pot sa o repar pe cea de pe tel? ca am resoftat tel si nu mai imi functioneaza

Răspuns Câştigător
| istoc2010 a răspuns:

Pai atunci nu stiu poate daca resoftezi inca o data... ma gandsc ca poate nu a fost resoftat bine si de aia nu merge... incearca! poate merge

7 răspunsuri:
| istoc2010 a răspuns:

O poti descarca de pe google play daca nu ma insel. bft

| Dobrica_Alexandra_1992 explică (pentru istoc2010):

Am incercat si nu merge crying

| istoc2010 a răspuns (pentru Dobrica_Alexandra_1992):

Poi atunci trebuie sa o dezinstalezi pe ceA care o ai acum si sa o reinstalezi ca poate asa va merge bft

| Dobrica_Alexandra_1992 explică (pentru istoc2010):

Cea pe care o am instalata este cea care s-a instalat pe telefon odata cu softul

| istoc2010 a răspuns (pentru Dobrica_Alexandra_1992):

Atunci ii trebuie facut un update poate asa o sa mearga... nu stiu sigur

| Dobrica_Alexandra_1992 explică (pentru istoc2010):

Nu merge sa ii fac update

| MadalinaMaddy a răspuns:

Cum pot face sa resoftez si eu un star 3? Ma poti ajuta te rog, cu mai multe detalii?