| QiCKaaTc a întrebat:

Ce pareri aveti despre Samsung S5220 Star 3?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

E foarte bun părerea mea, pentru cei care nu au bani de smartphone, e foarte bun telefonul acesta, eu Samsung star 3 modern ( cu dual sim ) vroiam să îmi i-au dar am reuşit să fac rost de ceva mai mulţi bani şi mi-am luat un Samsung galaxy gio. Concluzie: e destul de bun (are wifi, cameră, e făcut în 2012 etc...)

2 răspunsuri:
| LMAO a răspuns:

E ft bun si rau dar nu prea rau dar totusi nu prea bun

| QiCKaaTc explică (pentru LMAO):

rolling on the floor Esti cam agramat, serios. Pune mana pe o carte si lasa netu'. Get a new life!