| KaRa23S a întrebat:

Deci, am un cablu de date cumparat de curand. Am pus cu el multe melodii in telefon din calculator, insa nu mai vrea sa mearga de un timp. Il conectez, in telefon apare sa aleg memorie de masa etc, iar in calculator se aude zgomotul ala cand intra si imediat ca iesa. Nu mai apare chestia aia cu toate ce am in telefon, iar in my computer apare removable disk (:F) care nu merge daca apas pe el. S-a mai intamplat asta o data la alt calculator, cu alt telefon si cablu. Ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Bumtzi a răspuns:

Incearca sa-i dai format ( sa-l resetezi ). Daca apare (:F) dai dreapta clik pe el si apesi pe Format si dai Start...

| M29 a răspuns:

Daca formatezi pierzi datele de pe el.