| ᶏᶇoᶇᶖᶆ a întrebat:

Deci...fara deci laughing...bine. Am hatarat sa'mi cumpar un telefon. Si nu am prea multe resurse financiare, si, fiind client Vodafone am hatarat sa cumpar un VODAFONE SMART MINI. Are cineva acest telefon si poate sa-mi dea cateva detalii despre cum merge adica : cum merge touch-screen'ul, Wi-Fi, bluetooth, daca se blocheaza, si daca aveti vreun videoclip pe youtube sau altundeva imi dati si un link! dau FUNDA!

4 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Smart phone,smart phone,smart phone, smart phone, smart phone, smart phone, smart phone. pentru fiecare romanlaughing

| ᶏᶇoᶇᶖᶆ explică (pentru davidtm):

Mda tampita reclama laughing

| davidtm a răspuns (pentru ᶏᶇoᶇᶖᶆ):

Da stiu e foarte tampitalaughing
daca nu ai mai multi bani sa-ti cumperi unul mai perfomant, il poti cumpara pe acesta...este destul de bun 1ghz. 512 ram..destul de bune.
dar totusi in locul tau as mai strange ceva bani si mi-as lua ceva mai perfomant.