| gamesu a întrebat:

Ce telefon sa cumpar Vodafone smart 3 sau Vodafone smart mini? Si daca puteti sa-mi dati un review video (in romana) pentru Vodafone smart 3. Mersi!

2 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

În afară de camera de 5MP şi ecranul ceva mai mare (la smart 3), nu ai alte deosebiri între ele.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5549&idPhone2=5464

| Sophie202 a răspuns:

Te rog, ai grija ce-ti spun!
Eu am un Vodafone Smart Mini care il am de 7 luni si deja imi merge destul de prost.
1) E pe rotire automata dar nu se roteste ecranul.
2) Clipurile de pe Youtube merg prost. Adica? Se aude sonorul dar nu ruleaza imaginea. Este ca si cum te-ai uita la o imagine sonora.
3) Se tot blocheaza.
Eu ti-as recomanda in loc de acest telefon, telefonul Vodafone Smart 4 Fun. Prietena mea il are de o luna si ii merge perfect. Si in plus e mai nou si e similar cu Smart Mini.
Dar, nu stiu ce-ai putea alege dintre astea doua acum.(Smart 4 fun sau Smart 3).
Cred ca Smart 3 pentru ca are ecran mai mare.
Eu mi-as lua totusi un Allvew de Craciun sau de Black Friday, sau la o oferta ca sa-l iau ceva mai ieftin. Te poti uita si pe Allvew.ro!
Sper ca ti-am fost de ajutor. Toate cele bune! :-)