| dygas a întrebat:

DECODARE SAMSUNG GALAXY S2: cine stie cat costa si cam cat dureaza sa decodeze un astfel de telefon?

7 răspunsuri:
| BlossomSky a răspuns:

Pai poți sa își decodezi tu singur pe gratis, iate dupa= http://life4gadgets.com/......-i9100-s2/

| andreimada a răspuns:

Timp: Depinde cand au cei de la serviciile la care mergi tu sa ti-l repare, dar cam in jur de 3-4 zile sau mai rapid.
Cost :50-75 lei

Funda?

| 1Q a răspuns:

Nu dureaza foarte mult 1-2 zile si te-ar costa maxim 50 lei, nu te-asi sfatui sa incerci singur sa il decodezi pentru ca sunt sasne mari sa il strici si peurma va trebuie sa platesti mult mai mult pentru a-l repara

| MihaiGe a răspuns:

Intre 100-125 lei la Samsung galaxy s2, dureaza am 30-60 minute!
Bafta!

| dygas explică:

L-am decodat, a durat 3 ore si m a costat 40 ron happy

| dygas explică (pentru MihaiGe):

Haisteaua ce zici tu acolo cu 100-125 decodezi un s4

| SoftGsm a răspuns:

Salut, daca il decodezi singur sunt sanse foarte mari sa ii stergi imei-ul si sa nu mai mearga.