| aLexG1 a întrebat:

Dintre un HTC Desire 516, un Samsung galaxy grand prime, un Allview p6 life,si un lenonvo a536, care credeti ca este mai performant vreau argumante, dau funda xD

Răspuns Câştigător
| Quiin a răspuns:

Eu am un HTC desire 510. E foarte bun si il am de aproape un an si pana acum nici o problema. Htc-urile au fost primele telefoane inventate cu android. Si ti-l recomand cu incredere. Eu am avut si galaxy dar dupa 1-2 luni deja s-a stricat. Nu mai am incredere in ele. Bafta!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Daca ai venit aici sa comentezi precum un gay ce esti stai in banca ta si nu mai comenta la altu vezi-ti de muci taci dracu _l_

Răspuns utilizator avertizat
| DespreHostel a răspuns:

Poti sa dai cu banul, sau sa cauti pe google comparati intre telefoanewinking

| aLexG1 explică (pentru remus1007):

Sa ma sugi remus cacams pe mata

Răspuns utilizator avertizat
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/......mpare.php3

http://www.gsmarena.com/compare.php3? idPhone1=6873&idPhone2=6708

Toate cele bune!