| POWERrR420412 a întrebat:

Dupa ce actualizez aplicatia google si dau pe butonu din mijloc imi apare "com.android.systemui s-a oprit". Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Fdvjbhdn a răspuns:

Nu o mai actualiza. Si eu am aceeasi problema si nu am msi actualizato. Se pare ca aplicatia este cea cu probleme si pana nu se rezolva eu nu o mai actualizez.

| WxRo a răspuns:

Nu ii mai face actualizare si in play store te duci la settings si opresti actualizarea automata pentru ca altfel se va updata automat.

| GeorgyGeoClau a răspuns:

Raspunsul este acesta: ultimul update al aplicatiei Google. Trebuie dezinstalat. Uite aici: https://www.youtube.com/watch?v=R3rjL5gz5TU