| Liposchi_Laurentiu_2000 a întrebat:

E bine sa filmezi cu telefonul fulgerele si tunetele? am dat pe modul avion si i-am inchis semnalul.

Răspuns Câştigător
| AlexisZLS a răspuns:

Dar ce se poate intampla? Doar nu esti o nava sau altceva.Dar e bine ca ai inchis semnaul.Deci,raspunsul ar fi da

6 răspunsuri:
| iSwag a răspuns:

Crezi ca zmeu' lu Franklin era dat pe mod avion? :/

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Da, e bine, atat timp cat e dat pe mod avion, nu vad care e problema. Bafta! happy

| K0sti a răspuns:

Fulgerele poate, insa daca filmezi tunete, te baga astia in cartea recodurilor!

| n1445 a răspuns:

Telefoanele atrag cel mai repede fulgerele, indiferent daca ai inchis semnalul sau nu. Modul avion este pentru atunci cand mergi cu avionul nu ca sa filmezi fulgere laughing

| anaaandr17 a răspuns:

Ce intrebare.laughing Nu afecteaza cu nimic.

| CebotariSlavic a răspuns:

E mod avion nu mod fulger