| Ivanaaaaa a întrebat:

E vreo diferenta dintre Allview p4 duo si Allview p4 alldro?

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Iti recomand Allview P4 Duo pentru ca este ceva mai performant.

Te sfatuiesc arunci o privire aici: http://bit.ly/13g4BNM peste parerile celor care care l-au cumparat deja

6 răspunsuri:
| Seby7 a răspuns:

Duo este dual core si alldro e quad core si sincer iti recomand E-Boda superx xl200 cu 5 puncte capacitive de ecran...si 16 GB intern si 1, 5 GhZ si 2 gb RAM este foarte buna o gasesti pe PC Garage de unde o am si eu merita si e ieftina

| Ivanaaaaa explică (pentru Seby7):

Mersi! dar eu nu ma pit decide ce telefon vreau. Adica si duo e bun nu?

| ionucmarele a răspuns:

Salut Allview P4 duo este varianta imbunatatita a lui P4 alldro deci da merita sa o cumperi, cea mai mare diferenta este ca p4 duo are procesor dual core iar p4 alldro single core.

| moldo88 a răspuns:

Salut uite aici smartphone-urile comparate http://www.gsmland.ro/compara/4141

| GeorgeX1999 a răspuns:

Modelul DUO este dual-core, adica mai rapid fata de cel single-core (Allview P4 Alldro).

| Seby7 a răspuns (pentru Ivanaaaaa):

Este bun dar All Duo si Alldro sunt tablete nu telefoane si daca sunt telefoane nu merita...