| TheDarkQeen13 a întrebat:

Este bine daca stau pe telefon (s4) cand e la incarcat?

6 răspunsuri:
| Acristinei_Valentin_1998 a răspuns:

Daca stai pe telefon in timp ce el este la incarcat nu se mai incarca, consumi energia cand stai pe tel.

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Nu, nu e bine!
Îţi strici bateria şi dacă ţi-o strici nu o să se mai încarce complet niciodată, şi o să ţi se închidă telefonul după 20 de minute de la folosire happy!
Lasă-l la încărcat. Mesajele/jocurile/activităţile/pozele pot să aştepte!
Crede-mă, şi eu sunt într-o situaţie asemănătoare. Aşa am fost eu cu tableta laughing), şi acum, vai şi amar.

| Nero a răspuns:

N-are nimic, doar ca o sa se incarce mai greu.

| darrio2007 a răspuns:

Nu.Pentru ca nu se incarca.

| Liviu a răspuns:

Nah,minciuni.Nu pateste nimic,eu la munca cand lucram nici nu il scoteam din priza, il tineam la incarcat, si cand plecam dimineata de la munca, era incarcat full, si ma jucam toata noaptea pe elwinking

| b0denN a răspuns:

In timp ii vei uza bateria si nu v-a rezista asa de mult ca pana acuma!