| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca umblu pe telefon in timp ce el este la incarcat? >:

11 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| Georg13 a răspuns:

Nu,doar ca se va incarca mai greu happy

| Lydia28 a răspuns:

100% nu!
Daca nu vrei sa-i scoti ceva din el rolling on the floor si atunci s-ar putea sa aiba!

| BMTHMada a răspuns:

Nu se intampla nimic. Dar nu se va incarca ci va ramane exact asa in timp ce te joci..se incarca mai greu.

| MariiMelon a răspuns:

Nu, doar ca se va incarca putin mai greu! big grin

| laryssaxd1 a răspuns:

Stai relax laughing
Nu se intampla nimic. :*

| Andreea151996 a răspuns:

Nu se intampla nimic stai calmabatting eyelashes

| Ex7R3aM47 a răspuns:

Hai ca m-ati omorat. LOGIC ca NU.Doar se va incarca putin mai greu.

| valentin0cibotaru a răspuns:

Da, are el cind sta la incarcat si tu te joci pe el bateria se va strica o sa tina mai putin, poate sa ajunga si in asa stare bateria sa iti arate ca e plina dar cind te suna cineva sau cind suni pe cineva sa arate baterie descarcata, si vei vorbi citeva minute si poate sa se stinga, si dupa ce se stinge il aprinzi iarasi ai baterie. Cel mai bine daca il pui la incarcat nu te juca in el.

| nonXples a răspuns:

Da are. Pentru ca atunci cand telefonul este la incarcat bateria se incarca deci intra curent electric in ea, daca te joci pe el in timp ce e la incarcat va si consuma, deci o data si o data bateria va ceda. Deci afecteaza doar bateria. Asta depinde si de calitatea telefonului. FUNDA?

| Laurentiuaka47 a răspuns:

Depinde ce fel de telefon este.

Daca unu desta mai nou nu are nimic, dar sa umbli de fiecaredata!