| 1234dany5 a întrebat:

Este bun TELEFONUL LG-T385?

Răspuns Câştigător
| DixieBloom a răspuns:

Eee slab, mie imi merge perfect.
Nu toate telefoanele sunt perfecte :c
E destul de bun si sa suni si pentru jocuri.Are MB destui de multi.Dar o sa iti arate MO, GO, KO etc.In loc de MB, GB, KB...

9 răspunsuri:
| noneofyourbuisness a răspuns:

Salut.Telefonul este bun daca vrei doar sa suni.Dar daca vrei sa joci jocuri telefonul este f. slab.Mai bine iti iei un Allview a5 pentru. ca este bun la toate telefonul costa 320. Funda?

| neutrino a răspuns:

Ca telefon este bun, dar atat.

| LTAA a răspuns:

Foarte slab, totusi, tinand cont ca nu este Android, nu ar trebui sa aiba probleme la specifcatiile lui.
http://www.gsmarena.com/lg_t385-4984.php

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Mdea. E bun daca nu ai alta optiune laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Din păcate, acest model de telefon este foarte "slăbuţ" :(

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/lg_t385-4984.php

Toate cele bune.

| 1234dany5 explică (pentru XxTerrorxX2):

Eu ma limitez la suma asta! nici nu imi trebuie cine stie ce Samsung s3, y phone... daca ai bravo tie daca esti miliardar taci din gura si nu te mai da mare!

| 1234dany5 explică (pentru DixieBloom):

Ai acest telefon? happy

| XxTerrorxX2 a răspuns (pentru 1234dany5):

Mie mi se pare urat si iresponsabil răspunsul tău, tu ai cerut un răspuns iar eu ti l-am dat.
Daca vrei sa te legi de oameni, caută alt site.

| DixieBloom a răspuns:

Cele performante sunt destul de sensibile. Poate ca nu aveti voi grija de telefoane.