| Skeletor a întrebat:

Este buna o replica la Iphon 4 sau 4s? Merge bine, jocurile merg?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Replicile nu sunt bune de nici un fel! decat sa dai 500 de lei pe o replica mai bine cumperi un telefon original
http://www.kauf.ro/products/Telefon-mobil-Dual-SIM-P5-MINI.html
In felul asta nu mai ai nici o problema cu jocurile.
Bafta!

| Maddiex3 a răspuns:

In niciun caz sa nu-ti iei! Am avut si eu replica Iphone 4 inainte sa-mi iau Iphone 5 (original). Si iti spun ca dupa 2saptamani l-am aruncat la gunoi..Jocurile nu mergeau absolut deloc, se bloca din senin, se stingea (desi era incarcat). Pozele ies foarte urat si neclare.

| AlinaEremiaFanNr1 a răspuns:

Niciodata sa nu iti iei replica! Original si ATAT!