| spinteca a întrebat:

Merita sa dau un Samsung galaxy s2 replica pe un iphon 3 3gs?

Răspuns Câştigător
| vali20vali20vali20 a răspuns:

Bineinteles ca da... iphone 3gs e un telefon super şi oricum nu vei mai folosi o replică. Cred că ar merita să dai replica şi pe un Nokia 1100. Cel mai bine e că nu vei mai umbla cu un fals

10 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Neata. Nu e chestie de replica ca aoleu nu ai S2 adevarat si fac misto colegii de tine. dar nu se compara specificatiile replicii S2 cu S2-ul adevarat. uitete si tu pe o comparatie pe youtube. Si eu personal prefer Iphone 3GS fata de galaxy S1. Si, dupa cum probabil stii, iphone-ul nu are niste specificatii uluitoare - 4S-ul de 4000ron are procesor dual-core 1Ghz... dar ecranul, sistemul de operare, designul, aplicatiile, dracu. 3gs-ul are procesor de 600mhz, si chiar daca replica aia are vreo sansa sa aiba 1ghz, nu te astepta sa se miste acceptabil. funda?

| sltlp a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

4s e 2600 lei. esti cam in urmabig grin

| sltlp a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

1. eMAG au preturi exagerate. 2. nu s emerita sa iei varianta cu 64 gb. Este mult prea scumpa. Un 16 gb iei la 2600 lei, iar pentru 48 gb paltesti 1400 lei. Zi si tu daca nu am dreptate

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru sltlp):

1.nu ma intereseaza de preturile exagerate de la eMAG. 2.SUNT 4000Lei? Bine, si daca au preturi exagerate, cat e varianta de Iphone4S 64GB? 3800 Ron?

| sltlp a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Dar e bataie d ejo, asta vreau sa subliniez. Dai pentru 48 gb de stocare 1400 lei? Cu atatia bani iti poti lua orice altceva de stocare. Nu are sens sa de aia tatia bani. Si 2. cine te puni sa pui atatia gb. 16 sunt suficenti pentru cea mai mare parte.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru sltlp):

Tu...tu esti cam insistent asa de felul tau nu? NU AI TREABA? nu ma intereseaza daca 48gb costa 1400 lei. Iphone-ul e cam scump, sti? si modelul de 64GB exista pentru ca exista oameni care cumpara modelul acesta. si nu, nu iti poti lua orice altceva de stocare - memorie interna pe telefon. cine ma puni sa pui atatia gb? BA COPILE EU AM ZIS CA UN IPHONE 4S COSTA 4000 RON. TU, INTELECTUALUL ZICI CA COSTA 2600 RON. TI-AM DEMOSTRAT CA EXISTA 4S CU 4000 RON. NU MA INTERESEAZA ALTE COMENTARII ALE TALE. nu ma intereseaza ca e inutila varianta de 64 gb, sau ca eMAG au preturi mari, sau ca mai bine iti iei tu 16gb. scuze ca m-am enervat, dar frate, am zis ca exista 4s de 4000 ron si tu ai zis ca e 2600 si ca sunt cam in urma. asta m-a enervat. si apropo... lasa-te

| sltlp a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Nu. iphone 4s costa si 4000 lei, dar nu neaparat. Tu esti genul de persoana care vede ca orice are I in fata, gen iShit, si il cmpara imediat. Nu sunt contra aple, dar vreau sa demonstrez ca au niste preturi prea exagerate.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru sltlp):

Da pretenash toata lumea stie ca apPle au preturi exagerate, inclusiv cei ce cumpara apPle. cu banii de 4S 16 GB iti iei SIII, care mi se pare un pic mai...BUN. de unde ti se pare tie ca ador Apple? doar am zis ca are 4000 ron.

| Vagabontu_Dobjanskhy_Gaje_1989 a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Care e diferenta intre s2 replica si original pan la urma