| Zambaretu1 a întrebat:

Merg jocurile, pe un iphone 4 replica? 32 gb.

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Acuma depinde de ce configuratie are Mobilul, probabil unele jocuri or sa mearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea replicilor iphone ruleaza android cu un UI asemenator cu iOS, deci vei puta rula jocuri Android, insa este imposibil sa mearga cele din App Store

| NumeciudatT a răspuns:

Da merg.dar ai grija sunt telefoane foarte proaste si se vor strica foarte repede am avut si eu si s-a stricat in 4 zile. incearca ca pe viitoar sa nu`ti mai cumparii replici de orice fel.

| riki10004 a răspuns:

Functioneaza,dar mai sunt si exceptii.