| minime3 a întrebat:

Este rentabil sa-ti cumperi mobil Apple, iphone 6, de exemplu, second hand? Am vazut un model pe flip.ro la vreo 600 si ceva de lei? Credeti ca e un pret bun? Merita? Multumesc!

6 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Eww nu merita 7 nou d-apai 6 folosit.

| Nirvanaaa a răspuns:

La pretul asta unul la second hand nu merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone 6? Second-hand? În 2022?
Nu prea cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuu. ii prea batran nu mai duce bateria., nu te mai lua dupa aia de la flip ei dau 8 la un tel tot zgariat

| literallythesamebruh a răspuns:

Nu,nu este deloc rentabil. Mi-am cumpărat un iPhone X de pe Flip într-o stare relativ bună, fara zgârieturi sau mai știu eu ce chestii, dar display-ul a cedat singurel după câteva luni. De baterie nu mai vorbesc. Oricum ar fi, tot second-hand este. Iar iPhone 6, după ce că e vechi, să îl mai iei și la mâna a doua…

| Tedds a răspuns:

Merita. Este un telefon oarecum vechi dar potent, pretul este bun mai ales ca cei de la flip ofera si garantie si sunt verificate.
comanda de pe link ul asta pentru oferte si reduceri:
https://bit.ly/3t03Rlv