| maly777maly a întrebat:

Ce sice-ti se merita?:
http://www.alex-gsm.ro/......-p6970.htm

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu am auzit de amgazinula sta si pare suspect. oate sa disapra peste noapte, iar daca telefonul se defecteaza, nu o sa mai vezi tu garantie.

| maly777maly explică (pentru sltlp):

Are facebook, yahoo messenger, si numar de telefon? pe bune?laughing

| sltlp a răspuns (pentru maly777maly):

Bine bine, cum vrei tu. Si ce, nr de telefon imi cumpar de la chioscul din colt. E 20 lei. Ca sa fac o adresa de faceboook imi ia cel mult 1 minute. Ca sa fac o pagina de facebook, amxim 1 minut. WOW. Cum vrei. Eu am zis pentru ca stiu despre ce e vorba, dar daca tu vrei sa pari ca le stii pe toate, treaba ta. Doar or fi aia prosti sa iti dea die cu 700-800 lei mai putin decat concurenta pe gratis, iar calitatea serviciilor sa fie la fel de buna.

| maly777maly explică (pentru sltlp):

Frate nu am zis ca le stiu pe toate dar ma rog fiecare intelege ce vrea ma doare fix in pix...si apropo sunt nu stiu cate site-uri care vand iphon-uri la preturile astea chiar si le 3 milioaane...HAI PA!

| bilopart a răspuns:

Eu nu cred ca merita sa dai atatia bani mai bine cauti anunturi si te vezi cu pers fata in fata verifici la un service gsm 30 lei si merge pana in 700 ron unul