| DenisIonut01 a întrebat:

Este vreun model Nokia din gama lumia rezistent la apa?

6 răspunsuri:
| lovellyboy a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei un telefon Nokia lumia de care vrei tu si mai ales de care ai bani impreuna cu NeverWet ==> http://www.youtube.com/watch?v=DZrjXSsfxMQ este super

| sparky34 a răspuns:

Nu e nici unul rezistent la apa.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nup..momentan nu exista niciunul care sa aiba certificat IP57/IP67!
Dar sa stii ca cele cu design nou (cele cu WindowsPhone8) par destul de rezistente! La socuri ma refer.

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca are niciun Nokia lumia specificatiile astea.
Daca vrei un telefon bun rezistent la apa:sonny xperia acro s...are camera 12mp, display mare si destul de performant si nici nu e foarte scump.

| DenisIonut01 explică (pentru Bondarel99):

Doream un Nokia cu wp

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nu sunt dar sunt foarte bune in toate domenile si rezistente dar la apa rezista Motorola defy